فروشگاه محصولات شیمیایی کالا علم

3 (2و3 اپوکسی پروپوکسی) پروپیل تری متوکسی سیلان

[3-(2,3-Epoxypropoxy)-propyl]-trimethoxysilane

نام های مترادف :

GLYMO

جی ال وای ام او-گلیمو

 Glycidyl 3-(trimethoxysilyl)propyl ether

گلیسیدیل 3 تری متوکسی سیلیل پروپیل اتر

بسته بندی های کالا :

100 cc

500 cc

1 lit

2.5 lit

کدهای محصول :

کد مرک (MERCK) :

841807

کد سیگما آلدریچ(sigmaaldrich):

440167

برندهای کالا :

MERCK - شرکت مرک

SIGMA - شرکت سیگما

ALDRICH - شرکت آلدریچ

SUPELCO - شرکت ساپلکو

هندی - چینی - آلمان

97%

ضمانت اصالت کالا

در خصوص تمامی کالاهای ارائه شده توسط کالا علم

ارسال سریع کالا به سراسر کشور

بسته بندی ایمن توسط گروه توزیع کالا علم

حفظ زنجیره سرمایی در فرایند ارسال

استفاده از تجهیزات خنک کننده در صورت لزوم

7 روز ضمانت بازگشت کالا

طبق پروتکل تعریف شده

عبارات کلیدی و راهنما :

دریافت برگه اطلاعات تکمیلی کالا :

معرفی محصول :

3-گلیسیدوکسی پروپیل تری متوکسی سیلان، یک ارگانوسیلان دو عملکردی است که دارای یک اپوکسید آلی واکنش پذیر و گروه های غیر آلی متوکسیسیلیل قابل هیدرولیز است. به عنوان یک پروموتر چسبندگی ، عامل اتصال عرضی و  یا اصلاح کننده سطح عمل می کند. همچنین در چسب و درزگیر استفاده می شود.

فروش 3 (2و3 اپوکسی پروپوکسی) پروپیل تری متوکسی سیلان مرک :

جهت خرید 3 (2و3 اپوکسی پروپوکسی) پروپیل تری متوکسی سیلان مرک ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت سدیم فلوراید میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش 3-گلیسیدوکسی پروپیل تری متوکسی سیلان تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول 3 (2و3 اپوکسی پروپوکسی) پروپیل تری متوکسی سیلان جهت تمام نقاط کشور توسط این گروه بازرگانی صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

شرح :

3-(2و3-اپوکسی پروپوکسی)-پروپیل-تری متوکسی سیلان، عامل اتصال سیلان ، یک ماده اساسی در بسیاری از محصولات در صنایع مختلف است، این ماده یک ارگانوزیلان دو کاره است که از یک طرف سه گروه متوکسی و از طرف دیگر یک حلقه اپوکسی دارد. گروههای متوکسی به خوبی با بسترهای شیشه ای متصل می شوند و یک ماتریس سه بعدی ایجاد می کنند. گروه اپوکسی با آمیدها ، الکل ها ، تیول ها و اسیدها واکنش پذیر است. 3-(2و3-اپوکسی پروپوکسی)-پروپیل-تری متوکسی سیلان در آب بسیار واکنش پذیر است و می تواند به عنوان ماده ارتباطی بین سطح سیلیس و ماتریس پلیمری استفاده شود.

همانطور که اشاره شد ، سیلان های اپوکسی ارگانوسیلان های دو عملکردی هستند که مولکول های آنها از یک گروه اپوکسی واکنش پذیر و یک گروه الکوکسی قابل هیدرولیز تشکیل شده است. به عنوان سری اصلی عوامل اتصال سیلان ، سیلان های اپوکسی از همان توانایی ها برای تقویت چسبندگی بین پلیمرهای آلی و مواد غیر آلی برخوردار هستند. پلیمرهای آلی مناسب شامل رزین های اپوکسی ، یورتان ، اکریلیک ، سیلیکون و پلی سولفید هستند. مواد معدنی مناسب شامل شیشه ، فلزات ، رنگها ، مواد پرکننده و مواد معدنی است.

در پوشش ها ، ممکن است از این ماده برای ایجاد پیوند یا چسبندگی بهتر رنگ حتی در سطوحی که پوشاندن آن دشوار است یا ایجاد دوام و مقاومت بیشتر در برابر خراش ، استفاده شود.

عملکرد :

عمدتا در کامپوزیت پلی استر غیر اشباع استفاده می شود ، که می تواند خواص مکانیکی ، خصوصیات الکتریکی و انتقال نور کامپوزیت ، به ویژه خواص مرطوب کامپوزیت را بهبود بخشد.

مقاومت مکانیکی مرطوب و خصوصیات الکتریکی کامپوزیت تقویت شده با الیاف شیشه را می توان با خیساندن الیاف شیشه با عامل اتصال بهبود داد.

در صنعت سیم و کابل ، سیستم EPDM پر شده با پراکسیدها به هم پیوسته توسط سرامسیت با عامل کوپلینگ تحت درمان قرار گرفت ، که باعث بهبود فاکتور مصرف و واکنش پذیری القا خاص شد.

کوپلیمریزاسیون با مونومرهای وینیل استات و اسید اکریلیک یا اسید متاکریلیک ، این پلیمرها به طور گسترده ای در پوشش ها ، چسب ها و درزگیرها استفاده می شوند و چسبندگی و دوام بسیار خوبی را ایجاد می کنند.

عامل اتصال سیلان ، که عمدتا در صنعت چسب استفاده می شود ، می تواند چسبندگی چسب را به طور قابل توجهی بهبود بخشد ، می تواند در اپوکسی ، پلی اورتان ، رزین فنلی و سایر چسب ها استفاده شود. همچنین می تواند بر روی انواع پرکننده های غیر آلی ، مانند Al (OH) 3 ، SiO2 ، دانه های شیشه ، میکا ، ولاستونیت و سایر پرکننده های غیر آلی ، با اثر آشکار اعمال شود. این ماده به طور گسترده ای در درزگیر شیشه ای برای بهبود چسبندگی لاتکس اکریلیک ، مواد درزگیر شیمیایی ، پلی اورتان و رزین اپوکسی استفاده می شود.

این مادهGLYMO  عمدتا برای بهبود عملکرد پیوند مواد آلی و معدنی مانند درمان الیاف شیشه در پلاستیک های تقویت شده با الیاف شیشه ، لاستیک ، رنگ ، پرکننده سیلیکون در رنگ و سایر مواد و همچنین در چسب ها برای افزایش عملکرد اتصال استفاده می شود. رزینهای قابل استفاده آن شامل اپوکسی ، فنولیک ، ملامین ، پلی سولفید پلی اورتان ، پلی فنیلن و … می باشد. در حالت مرطوب بالاتر است این محصول به عنوان یک ماده تصفیه کننده سطح پرکننده معدنی ، به طور گسترده ای در خاک رس ، دانه های شیشه ، پودر تالک ، ولاستونیت ، سیلیس ، کوارتز ، پودر آلومینیوم و پودر آهن استفاده می شود. این محصول برای مهر و موم اپوکسی پر از کوارتز مناسب است ،

می تواند دو ماده را جفت کند ، مقاومت مکانیکی محصولات را بهبود بخشد ، ویژگی های الکتریکی ، مقاومت در برابر آب و هوا و مقاومت در برابر خوردگی مواد کامپوزیت را بهبود بخشد و برای FRP / چسب و غیره مناسب است.

مزایای 3-گلیسیدوکسی پروپیل تری متوکسی سیلان(3-(2و3-اپوکسی پروپوکسی)-پروپیل-تری متوکسی سیلان)  :

 • مقاومت خمشی ، مقاومت کششی ، مقاومت در برابر ضربه را بهبود می بخشد.
 • مدول ارتجاعی را بهبود می بخشد.
 • مقاومت در برابر رطوبت و خوردگی را بهبود می بخشد.
 • باعث بهبود خصوصیات الکتریکی می شود ، به عنوان مثال ثابت دی الکتریک ، مقاومت در برابر حجم.
 • بهبود رفتار رئولوژیکی مانند کاهش ویسکوزیته و رفتار نیوتنی.
 • بارگذاری پرکننده افزایش می یابد.
 • پراکندگی پرکننده افزایش می یابد.

کاربردهای 3-(2و3-اپوکسی پروپوکسی)-پروپیل-تری متوکسی سیلان:

 • 3-گلیسیدوکسی پروپیل تری متوکسی سیلان یک ماده جفت شونده اپوکسی برای درزگیری و درزگیرهای پلی سولفید و پلی اورتان است. این ماده همچنین در چسبهای رزین اپوکسی ، رزینهای گرمازا پر یا تقویت شده ، چسبهای الیاف شیشه و رزین ترموپلاستیک پر شده از مواد معدنی یا شیشه ای و غیره استفاده می شود ؛ ویژگیهای مقاومت کامپوزیتهای سخت تقویت شده با رینگهای الیاف شیشه را بهبود می بخشد.
 • 3-(2و3-اپوکسی پروپوکسی)-پروپیل-تری متوکسی سیلان می تواند خصوصیات الکتریکی مهر و موم های الکترونیکی رزین اپوکسی و مواد بسته بندی و صفحه مدار چاپی را افزایش دهد و چسبندگی بین رزین و ماتریس یا پرکننده را بهبود بخشد.
 • خصوصیات الکتریکی کامپوزیت های نایلون و پلی بوتیلن ترفتالات پر از مواد غیر آلی را می تواند افزایش دهد.
 • برای طیف گسترده ای از مواد پرکننده و بستر مانند : رس ، تالک ، ولاستونیت ، سیلیس ، کوارتز یا آلومینیوم ، مس و آهن مؤثر است.
 • آب بندهای لاتکس اکریلیک آبی بهبود یافته و بر اساس چسبندگی در پوشش های پلی اورتان و اپوکسی ؛ سازگاری ، پراکندگی و سیالیت چسب در تونر را بهبود می بخشد.
 • 3-(2و3-اپوکسی پروپوکسی)-پروپیل-تری متوکسی سیلان می تواند خواص مقاومت کامپوزیت های سخت تقویت شده توسط غواصی الیاف شیشه را بهبود بخشد.
 • در تونرهای آلی ، حلالیت ، پراکندگی و سیالیت چسب ها بهبود می یابد.
 • این ماده همچنین برای تهیه نانوذرات سیلیس اپوکسی عملکردی به کار می رود که یک سطح واکنشی برای بیحرکتی پروتئین یک مرحله ای و با چگالی بالا می دهد.

خرید 3 (2و3 اپوکسی پروپوکسی) پروپیل تری متوکسی سیلان :

جهت خرید این محصول شیمیایی جهت کاربردهای ذکر شده در بخش فوق و نیز انواع دیگر کاربردهای آزمایشگاهی ، تولیدی ، صنعتی و تحقیقاتی میتوانید از طریق تماس با واحد فروش این مجموعه اقدام نموده و محصول شیمیایی 3 (2و3 اپوکسی پروپوکسی) پروپیل تری متوکسی سیلان را از برندهای مختلف و معتبر در حجمها و بسته بندی های مختلف در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

استفاده  3-(2و3-اپوکسی پروپوکسی)-پروپیل-تری متوکسی سیلان در صنایع مختلف :

کامپوزیت های الیاف شیشه یا پارچه شیشه : به عنوان یک ماده نهایی یا یک ماده تشکیل دهنده اندازه.

رزین های ریخته گری : گلیسیدیل 3 تری متوکسی سیلیل پروپیل اتر به عنوان یک ماده افزودنی به رزین های پلی اورتان.

مواد درزگیر و چسب : به عنوان آغازگر یا افزودنی.

پلیمرهای پر از مواد معدنی (کامپوزیت ها) : گلیسیدیل 3 تری متوکسی سیلیل پروپیل اتر برای پیش تصفیه مواد پرکننده و رنگدانه ها یا به عنوان افزودنی به پلیمر.

رنگ های پلیمری و پوشش ها : به عنوان یک افزودنی و به عنوان یک آغازگر برای بهبود چسبندگی به لایه ، به ویژه شیشه و فلز
باعث بهبود ماندگاری بیش از آمینوسیلان ها در پلی اورتان ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *