فروشگاه محصولات شیمیایی کالا علم

3 مرکاپتو پروپیل تری متوکسی سیلان

Mercaptopropyl trimethoxy silane

نام های مترادف :

3-(Trimethoxysilyl)-1-propanethiol

3-(تری متوکسی سیلیل)-1-پروپانتیول

بسته بندی های کالا :

25 و 50 گرمی

100 و 500 سی سی

کدهای محصول :

کد مرک (MERCK) :

818818

کد سیگما آلدریچ(sigmaaldrich):

175617

برندهای کالا :

MERCK - شرکت مرک

SIGMA - شرکت سیگما

ALDRICH - شرکت آلدریچ

SUPELCO - شرکت ساپلکو

هندی - چینی - آلمان

95%

ضمانت اصالت کالا

در خصوص تمامی کالاهای ارائه شده توسط کالا علم

ارسال سریع کالا به سراسر کشور

بسته بندی ایمن توسط گروه توزیع کالا علم

حفظ زنجیره سرمایی در فرایند ارسال

استفاده از تجهیزات خنک کننده در صورت لزوم

7 روز ضمانت بازگشت کالا

طبق پروتکل تعریف شده

عبارات کلیدی و راهنما :

دریافت برگه اطلاعات تکمیلی کالا :

آشنایی با محصول :

3 مرکاپتو پروپیل تری متوکسی سیلان یک ارگانوسیلان دو کاره است که دارای یک مرکاپتو آلی واکنشی و یک گروه متوکسی سیلیل غیرآلی هیدرولیز پذیر است. تری متیوکسی سیلیل پروپانتیول یک مایع شفاف ، بی رنگ تا زرد روشن با بوی کمی مرکاپتان است. محلول در الکلها ، کتونها و هیدروکربنهای آلیفاتیک یا معطر است.

فروش 3 مرکاپتو پروپیل تری متوکسی سیلان مرک :

جهت خرید 3 مرکاپتو پروپیل تری متوکسی سیلان مرک ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت 3 مرکاپتو پروپیل تری متوکسی سیلان میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش 3 تری متوکسی سیلیل 1 پروپانتیول تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد. ارسال محصول 3 تری متوکسی سیلیل 1 پروپانتیول جهت تمام نقاط کشور توسط این گروه بازرگانی صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

.این یک سیلان مرکاپتو فانکشنال است که به عنوان عامل اتصال در سولفیدها و درزگیرهای پلی اورتان و درزگیرها مورد استفاده قرار می گیرد.

3-(تری متوکسی سیلیل)-1-پروپانتیول به ویژه در الاستومرهای پخته شده با گوگرد و اکسید فلز مفید است.اتصال مواد معدنی تقویت کننده مانند سیلیس ، خاک رس ، میکا و تالک به ماتریس پلیمری ، خواص شامل مدول ، مقاومت کششی و پارگی ، تجمع حرارت ، مقاومت در برابر سایش ، انعطاف پذیری ، مجموعه فشرده سازی و زمان پخت در الاستومرهای پر از مواد معدنی بهبود می یابد.

همچنین می توان از آن به عنوان پیش تصفیه روی مواد معدنی استفاده کرد یا در زمان ترکیب به آن اضافه کرد. به عنوان یک گوگرد نسبتاً کارآمد و سریع حاوی سیلان ، معمولاً از سطوح پایین بارگیری سیلان استفاده می شود.

شرح :

(3-Mercaptopropyl)-trimethoxysilan قدیمی ترین عامل جفت کننده است که دارای کاربردهای متعدد می باشد و سابقه ای بیش از 40 سال دارد. یک انتهای ساختار آن شامل گروههای فعال مانند گروه آمینو و گروه وینیل است که قادر به واکنش با انواع مختلف مولکولهای رزین مصنوعی از جمله اپوکسی ، فنولیک و پلی استر هستند. انتهای دیگر شامل گروه آلکوکسی (به عنوان مثال متوکسی ، اتوکسی و غیره) یا اتم کلر است که به سیلیکون متصل است. این گروه ها ، در صورت وجود محلول آبی یا رطوبت در هوا ، می توانند هیدرولیز شوند تا بتوانند با شیشه ، مواد معدنی و گروه هیدروکسیل سطحی پرکننده معدنی واکنش نشان داده و سیلانول های واکنشی تولید کنند. بر این اساس ، عامل اتصال سیلان معمولاً در سیستم های رزین اپوکسی ، فنولیک و پلی استر پر از سیلیکات استفاده می شود. علاوه بر این، همچنین می تواند برای تولید فولاد شیشه ای به منظور افزایش مقاومت مکانیکی و مقاومت آنها در محیط های مرطوب استفاده شود. گروههای آلی عامل اتصال سیلان بر واکنش رزین مصنوعی دارای گزینش هستند. به طور کلی ، این گروه های آلی با رزین های مصنوعی مانند پلی اتیلن ، پلی پروپیلن و پلی استایرن واکنش پذیری کافی ندارند و در نتیجه اثرات اتصال ضعیفی دارند. در سالهای اخیر ، انواع جدیدی از عوامل جفت کننده سیلان با اثر اتصال بهتر با پلی الفین ایجاد شده است. با این حال ، با توجه به هزینه و سایر عملکردها ، کاربرد آن هنوز به اندازه کافی گسترده نیست. به طور کلی ، این گروه های آلی با رزین های مصنوعی مانند پلی اتیلن ، پلی پروپیلن و پلی استایرن واکنش پذیری کافی ندارند و در نتیجه اثرات اتصال ضعیفی دارند. با این حال ، با توجه به هزینه و سایر عملکردها ، کاربرد آن هنوز به اندازه کافی گسترده نیست.

عامل اتصال سیلان به عنوان عامل یا پرایمر درمان سیلان نیز شناخته می شود. فرمول شیمیایی کلی آن Y (CH2) nSiX3 است که شامل مونومرهای ارگانوسیلیکون با دو یا چند گروه واکنش دهنده مختلف در مولکول است. این ماده می تواند واکنش جفت شدن شیمیایی با مواد معدنی و آلی را برای افزایش چسبندگی بین دو نوع مواد داشته باشد. n در فرمول شیمیایی کلی یک عدد صحیح 0 تا 3 است. X یک گروه قابل هیدرولیز شدن مانند کلرو ، متوکسی ، اتوکسی ، استوکسی و غیره است. به راحتی قابل هیدرولیز شدن به سیلانول ها است و می تواند با مواد معدنی واکنش نشان داده و به آنها متصل شود. Y گروه های عملکردی آلی مانند وینیل ، آمینو ، اپوکسی ، گروه متاکریلوکسی و گروه مرکاپتو و غیره است ، می تواند با مواد آلی واکنش داده و به آنها متصل شود. عملکرد عامل جفت کننده معمولی سیلان به شرح زیر است :

می تواند برای درمان الیاف شیشه و سطح پرکننده معدنی استفاده شود. می تواند به عنوان سیلانت ، چسب و ضخیم کننده پوشش استفاده شود. همچنین می توان برای اطمینان از اتصال آنزیم بی حرکت به سطح بستر شیشه ای ، جلوگیری از شن و ماسه برای حفاری چاه نفت ، ایجاد سطوح سنگ تراشی ضد آب ، ایجاد پوشش لامپ فلورسنت با مقاومت سطحی بالا و همچنین بهبود اثر رطوبت سنجی سطح شیشه آلی در کروماتوگرافی مایع. از واکنش اضافی بین کلروفرم سیلیکون و گروه فعال حاوی الفین در کاتالیز پلاتین و الکلیز بیشتر تهیه می شود.

کاربردها :

 • 3 مرکاپتو پروپیل تری متوکسی سیلان می توان به عنوان عامل اتصال برای بهبود چسبندگی الاستومرهای سخت شده با گوگرد (پلی سولفید ، درزگیرهای پلی اورتان) به پرکننده های معدنی (مانند سیلیس ، رس ، شیشه ، میکا و تالک و غیره) ، فایبرگلاس و سطوح استفاده کرد. اجسام تقویت شده با مواد معدنی مانند زیره کفش ، غلتک ها و چرخ های لاستیکی ، دیوارهای کناری سفید و عایق سیم و کابل را نیز می توان با بارهای پایین تر سیلان تولید کرد.
 • 3-(تری متوکسی سیلیل)-1-پروپانتیول برای بهبود خواص الاستومر پر از مواد معدنی ، از جمله مدول ، مقاومت کششی و پارگی ، تجمع گرما ، مقاومت در برابر سایش ، انعطاف پذیری ، مجموعه فشرده سازی و زمان پخت استفاده می شود.
 • (3-Mercaptopropyl)-trimethoxysilanبه عنوان پیش تصفیه بر روی مواد معدنی استفاده می شود یا در زمان ترکیب اضافه می شود.
 • برای بهبود مقاومت در برابر نورد کم در ترکیبات آج تایر تقویت شده با سیلیس استفاده می شود.
 • (3-مرکاپتوپروپیل)تری متوکسی سیلان همچنین می تواند در فرآیند ضد انقباض برای پارچه در صنعت نساجی استفاده شود.
 • (3-مرکاپتوپروپیل)تری متوکسی سیلان به عنوان مواد اولیه محصولات مراقبت از مو استفاده کرد.
 • معمولاً برای درمان پرکننده های غیر آلی مانند SiO2 و کربن سیاه استفاده می شود.
 • حاوی گروه عملکردی مرکاپتو است و به عنوان مهار کننده زنگ سطح فلز دارای کارایی خاصی است و می تواند برای پردازش سطح طلا ، نقره و مس به منظور بهبود مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر اکسیداسیون و همچنین افزایش آن استفاده شود.
 • به عنوان افزودنی اصلاح کننده رزین و عامل ثابت کننده آنزیم استفاده می شود.
 • به طور گسترده ای روی مواد پلیمری پر شده استفاده می شود ، برای مواد پلیمری ترموست و ترموپلاستیک ، مانند اپوکسی ، چشم ، فنل سولفونیک اسید ، پلی وینیل کلراید ، پلی استایرن و پلی اتر سولفون مناسب است.
 • دارای کارایی بسیار خوبی در صنعت لاستیک است که می تواند خواص مکانیکی آن را بهبود بخشد ، مقاومت در برابر سایش را کاهش داده و تغییر شکل دائمی را کاهش دهد و برای لاستیک پلی سولفید ، لاستیک استایرن-بوتادین ، ​​لاستیک نیتریل ، کلروپرن مناسب است.
 • 3 مرکاپتو پروپیل تری متوکسی سیلان همچنین برای طیف وسیعی از پرکننده های معدنی مانند الیاف شیشه ، سیلیس ، پودر کوارتز ، تالک ، میکا و چوب خاکستر بادی مناسب است.
 • می توان از آن در انواع مختلف محصولات مانند لاستیک ، پلاستیک ، الیاف شیشه ، روکش ها ، چسب ها و درزگیرها استفاده کرد.
 • می توان از آن به عنوان عامل تصفیه الیاف شیشه و نوعی عوامل اتصال عرضی استفاده کرد.

خرید تری متوکسی سیلیل 1 پروپانتیول :

جهت خرید این محصول شیمیایی جهت کاربردهای ذکر شده در بخش فوق و نیز انواع دیگر کاربردهای آزمایشگاهی ، تولیدی ، صنعتی و تحقیقاتی میتوانید از طریق تماس با واحد فروش این مجموعه اقدام نموده و محصول شیمیایی تری متوکسی سیلیل 1 پروپانتیول را از برندهای مختلف و معتبر در حجمها و بسته بندی های مختلف در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

این یک نوع عامل اتصال سیلان واکنشی و قابل اتصال به یکدیگر است. می توان آن را تحت شرایط اسیدی یا قلیایی هیدرولیز کرد و به طور گسترده در لاستیک طبیعی و مصنوعی استفاده می شود و همچنین برای مواد ترکیبی (مانند مواد ترکیبی از فایبرگلاس) به عنوان یک عامل تقویت کننده و شتاب دهنده اتصال دهنده ، پوشش ها ، جوهرها ، چسب ها و آب بندی استفاده می شود. مواد. همچنین به عنوان افزودنی های اصلاح کننده رزین و عامل بیحرکتی آنزیم استفاده می شود. معمولاً در درمان پرکننده های معدنی مانند SiO2 و کربن سیاه استفاده می شود و می تواند روی پلیمرهایی مانند لاستیک ، لاستیک سیلیکون به عنوان فعال کننده ، عامل اتصال ، عامل اتصال متقاطع و عامل تقویت کننده تأثیر بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *