بخش فروش :

021-66382843-66389448

پیامک - واتساپ :

09129315861

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید:

در صورتی که سوالاتی خارج از مبحث خرید و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی داشتید و نتوانستید جواب خود را در بخش سوالات متداول بیابید میتوانید سوال خود را از طریق شماره تماس 09129315861 از طریق واتساپ یا پیامک بپرسید یا با واحد فروش تماس حاصل نموده و آنرا مطرح نمایید. ما تا آنجا که امکان پذیر است به شما راهنمایی خواهیم رساند.سوالات عمومی مطرح شده از جانب شما همراه با جواب های تکمیلی جهت بهره مندی دیگر کاربران در بخش سوالات متداول همراه با نام و مشخصات شما ( در صورت تمایل ) افزوده خواهد شد . مجموعه کالا علم برآن است که علاوه بر خدمات خرید و فروش محصولات شیمیایی آزمایشگاهی انواع خدمات علمی و کاربردی را در حد وسیع در این وبگاه به کاربران محترم ارائه دهد.

سوالات متداول :

برای دریافت قیمت مواد شیمیایی به یکی از دو کد زیر نیاز است :

cas : که یک کد بین المللی منحصر بفرد برای هر ماده شیمیایی است، اما این یک کد کلی است و به گرید مواد و نیز صنعتی و آزمایشگاهی بودن ماده شیمیایی اشاره ای نمیکند واز طریق گوگل ، سایت های تولید کنندگان ، ویکی پدیا و … به راحتی قابل دستیابی است.

cat :کاتالوگ نامبر مخصوص یک ماده خاص با گرید خاص و خلوص خاص بوده ودر هر شرکت تولید کننده متفاوت بوده و حتی در هر شرکت کدهای مختلفی برای یک نوع ماده اما با گریدهای مختلف وجود دارد. دستیابی به این کد ها تنها از طریق مراجعه به سایت تولید کننده محصول شیمیایی امکان پذیر است.

برای خرید مواد شیمیایی پس از آگاهی از نام کالا یا کد محصول ، میتوانید آنرا از طریق واتساپ یا پیامک به شماره 09129315861 ارسال نمایید و در اسرع وقت قیمت کالا برای شما از همان طریق ارسال خواهد شد یا میتوانید مستقیم با واحد فروش تماس حاصل بفرمایید.

مواد شیمیایی در کل به 2 دسته زیر تقسیم بندی میشوند:

1-آزمایشگاهی

2-صنعتی

مواد شیمیایی آزمایشگاهی به مواد شیمیایی بسیار خالص و تخصصی و در گرید بندیهای مختلف اطلاق میشود . شایان ذکر است این مواد بسیار متنوع بوده و تعداد بسیار زیادی دارند ودر عین حال از لحاظ قیمت گرانقیمت تر از نوع صنعتی هستند.

مواد شیمیایی صنعتی به مواد شیمیایی ناخالص گفته میشود و اغلب بصورت عمده ( بالک-بشکه-کیسه) فروخته میشوند و نسبت به نوع آزمایشگاهی بسیار ارزان قیمت و از لحاظ تنوع گرید بسیار کمتر از محصولات آزمایشگاهی هستند.

در گذشته تشخیص مواد شیمیایی غیر اصل بسیار ساده بود اما امروزه بدلیل پیشرفت صنعت در زمینه های مختلف و کثرت کمپانی های تولید کننده دستیابی به این امر نیاز به علم و تجربه فراوان دارد و صرفا توصیه میشود از شرکت های معتبر محصولات خود را تهیه نمایید.

برندهای برتر محصولات شیمیایی آزمایشگاهی مرک ، سیگما آلدریچ ، ساپلکو ، اکروس،ریدل و فلوکا هستند .

شایان ذکر است بسیاری از کمپانی های کشورهای چین و هند و کره وبرخی کشورهای اروپایی محصولاتی بسیار با کیفیت و ارزنده همگام با برندهای برتر تولید و به جامعه جهانی با قیمتی مناسبتر از برندهای بزرگ ارائه میدهند، البته گستره این تولیدات نسبت به کمپانی های بزرگ کمتر بوده اما روز به روز در حال ارتقاست.

کالاهایی که توسط مشتری بر روی آنها ایرادی گذاشته میشود ، میبایست با آنالیز دقیق رسمی به همراه توضیحات کامل فنی و تخصصی دقیق توسط متخصص مربوطه در سربرگ رسمی موسسه یا سازمان به همراه کد ملی و پرسنلی شخص یا دانشجو ممهور به مهر سازمان و امضای مدیریت مجموعه آماده شده و جهت ارائه به بخش فنی آزمایشگاهی ارائه شود.در صورت تست محصول مشابه و تایید آزمایشگاه معتمد کالا باز پس گرفته خواهد شد.