فروشگاه محصولات شیمیایی کالا علم

گوانیدین تیوسیانات

Guanidine Thiocyanate

گوانیدین تیوسیانات

بسته بندی های کالا :

25G
100G
250G
500G
1KG

کدهای محصول :

کد مرک ( MERCK ) :

104167-820613

کد سیگما آلدریچ
(SIGMA - ALDRICH) :

368975-G9277-G6639-50981-50980

خلوص گوانیدین تیوسیانات :

98%

نام های مترادف :

Guanidinium thiocyanate

گوانیدینیوم تیوسیانات

Guanidinium rhodanide

گوانیدینیوم رودانید

ضمانت اصالت کالا

در خصوص تمامی کالاهای ارائه شده توسط کالا علم

ارسال سریع کالا به سراسر کشور

بسته بندی ایمن توسط گروه توزیع کالا علم

حفظ زنجیره سرمایی در فرایند ارسال

استفاده از تجهیزات خنک کننده در صورت لزوم

7 روز ضمانت بازگشت کالا

طبق پروتکل تعریف شده

عبارات کلیدی و راهنما :

فروش گوانیدین تیوسیانات

قیمت گوانیدین تیوسیانات

خرید گوانیدین تیوسیانات

برندهای کالا :

MERCK - شرکت مرک

SIGMA - شرکت سیگما

ALDRICH - شرکت آلدریچ

SUPELCO - شرکت ساپلکو

هندی - چینی - آلمان

دریافت برگه اطلاعات تکمیلی کالا :

گوانیدین تیوسیانات چیست

Guanidinium thiocyanate

گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات (GTC) به صورت تجاری به عنوان یک ضدعفونی کننده و یک پروتئین خنثی کننده عمومی استفاده می شود ، اما استفاده بیشتر از آن در استخراج DNA و RNA در زیست شناسی مولکولی است. GTC یکی از ارزان ترین و ساده ترین نمک های گوانیدین است. وظایف اصلی آن شامل غیرفعال سازی ویروس ها ، لیز سلول ها و ذرات ویروس و غیر فعال سازی نوکلئازها است. علاوه بر این عملکردها ، GTC همچنین به عنوان یک بافر ذخیره سازی برای نمونه های خون استفاده می شود و برای ذخیره و انجماد نمونه های مدفوع برای تحقیقات DNA استفاده می شود.

فروش گوانیدین تیوسیانات مرک :

جهت خرید گوانیدین تیوسیانات مرک ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت گوانیدین تیوسیانات

میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش گوانیدین تیوسیانات تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد.بسته بندی و ارسال گوانیدین تیوسیانات

جهت تمام نقاط کشور توسط این گروه بازرگانی صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

یکی از موانع رایج هنگام تلاش برای استخراج DNA و RNA از سلولهای مورد علاقه ، انتشار آنزیمهای تغییر شکل مانند DNase و RNase در طول لیز سلولی است. گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات یک ابزار شیمیایی مقرون به صرفه است که مانع از تجزیه این نوکلئازها با جلوگیری از برگشت ناپذیر بودن فعالیت کاتالیزوری آنها می شود.

گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات یک عامل تغییر رنگ و یک معرف محلول در آب و اتانول است که برای مطالعه تغییر رنگ پروتئین ، علامت دهی و عملکرد سلول ها و بیان ژن مورد استفاده قرار می گیرد.

از این ترکیب معمولاً در غلظتهای بالا برای استخراج و جداسازی نمونه های RNA استفاده می شود زیرا توانایی مهار RNase را دارد. RNase مسئول شروع فرایندی است که RNA را به اجزای کوچکتر تجزیه می کند ، و دست نخورده نگه داشتن نمونه را سخت تر یا حتی غیرممکن می کند.همچنین به محققان اجازه می دهد تا نمونه های ویروسی را برای یافتن راه حل های پیشگیرانه مؤثر مورد مطالعه قرار دهند.

همچنین می توان از گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات برای ایجاد لیزات خون کامل برای ذخیره یا حمل طولانی مدت نمونه ها استفاده کرد. چنین نمونه های لیزات را می توان به مدت یک سال یا بیشتر در دمای 20- درجه سانتیگراد ذخیره کرد. بارش اسید نوکلئیک از لیزات گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات با استفاده از ایزوپروپونال حتی نشان داده شده است که می تواند نمونه ها را تا 14 روز در دمای اتاق ذخیره کند ، در حالی که برای نمونه هایی که فرآیند بارش را طی نکرده اند سه روز است.

نشان داده شده است که نمونه خون ذخیره شده در گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات یکپارچگی اسید نوکلئیک را حفظ می کند. تحقیقات ، گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات را برای جداسازی RNA بافت گیاهی با سطوح بالای متابولیت های ثانویه و پروتئین های ذخیره کننده بی تاثیر می داند.

عملکرد گوانیدین تیوسیانات :

گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات یک عامل قدرتمند و چائوتروپیک است که به طور گسترده ای برای تصفیه پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک استفاده می شود. گوانیدین برای تصفیه RNA ترجیح داده می شود زیرا RNA را به اسیدهای نوکلئیک و پروتئین خود تفکیک می کند و معمولاً در روش استخراج گوانیدینیوم تیوسیانات-فنل-کلروفرم استفاده می شود. به عنوان یکی از قوی ترین دناتوراتورهای (خنثی کننده) پروتئینی ، نوکلئازها را بیش از دو برابر سریعتر از گوانیدین هیدروکلراید غیر فعال می کند. برای تغییر رنگ و باز شدن پروتئین ها مفید است. در محلول های مولار بالا ، گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات به طور برگشت ناپذیر RNase را غیرفعال می کند. گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات باعث می شود پروتئین ها به آسانی حل شوند و بدین ترتیب ساختارهای سلولی متلاشی می شوند.

گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات همچنین در غیرفعال سازی ویروس های پوششی مؤثر بوده است. با این حال ، اثربخشی بسیار کمتری در ویروسهای توسعه نیافته نشان می دهد.

در صورت ذخیره سازی و آماده سازی نمونه ویروس ها ، گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات با تخریب آنزیم های RNAse و DNAse از تخریب ویروس RNA جلوگیری می کند و در عین حال با از بین بردن پوشش های پروتئینی آن ، ویروس را غیرفعال می کند و بنابراین نمونه ها را برای کار ایمن تر می کند.

به این ترتیب ، گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات یک عامل ضروری برای تولید آزمایش تشخیص مولکولی COVID-19 است. برای تثبیت و غیرفعال سازی در قسمت جمع آوری ویروس کیت ها و همچنین برای تغییر رنگ پروتئین در طول آماده سازی نمونه از RNA ویروسی استفاده می شود.

تولید گوانیدین تیوسیانات :

گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات را می توان با واکنش کربنات گوانیدینیوم با سولفات آمونیوم یا تیوسیانات آمونیوم  تحت حرارت آماده کرد. روش دیگر تجزیه در اثر حرارت ، پیرولیز آمونیوم تیوسیانات  یا تیوره در دمای 180 درجه سانتی گراد است.

خرید گوانیدین تیوسیانات :

جهت خرید این محصول شیمیایی جهت کاربردهای ذکر شده در بخش فوق و نیز انواع دیگر کاربردهای آزمایشگاهی ، تولیدی ، صنعتی و تحقیقاتی میتوانید از طریق تماس با واحد فروش این مجموعه اقدام نموده و محصول شیمیایی گوانیدین تیوسیانات

را از برندهای مختلف و معتبر در حجمها و بسته بندی های مختلف در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

برنامه های کاربردی گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات :

 • گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات عمدتا در زیست پزشکی استفاده می شود. همچنین در محصولات زیر استفاده می شود :
 • به عنوان بافر ذخیره سازی نمونه های خون استفاده می شود.
 • از گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات می توان برای غیرفعال کردن یک ویروس استفاده کرد ، مانند ویروس آنفلوانزا که باعث ایجاد ” آنفولانزای اسپانیایی ” در سال 1918 شد.
 • مواد شیمیایی آزمایشگاهی و تنظیم کننده های pH و محصولات تصفیه آب.
 • گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات یک پروتئین دناتورنت قوی (قوی تر از گوانیدین هیدروکلراید) است که اغلب برای جداسازی اسید ریبونوکلئیک دست نخورده برای از بین بردن فعالیت Rnase استفاده می شود.
 • برای تجزیه خط سلولی آدنوکارسینوم کولورکتال قبل از جداسازی RNA.
 • به عنوان یک مهار کننده PCR در سنجش qPCR DNA میتوکندری سه گانه (mtDNA).
 • برای استخراج DNA از مایع مغزی نخاعی (CSF).
 • گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات همچنین در غیرفعال کردن ویروس های پوششی مؤثر است،اما، در برابر ویروس های بدون پوشش بسیار مؤثر است.
 • گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات می تواند برای تشخیص عفونت COVID-19 استفاده شود.
 • از آن برای ایجاد بافر استفاده می شود که از مواد ژنتیکی ویروس SARS-CoV-2 در حین جمع آوری مواد برای آزمایش محافظت می کند.
 • گوانیدین تیوسیانات یا گوآنیدینیوم تیوسیانات همچنین برای لیز سلولها و ذرات ویروس در استخراج RNA و DNA استفاده می شود ، جایی که عملکرد آن علاوه بر عمل لیزینگ ، جلوگیری از فعالیت آنزیمهای RNase و آنزیمهای DNase با تغییر شکل آنها است. این آنزیم ها در غیر این صورت به عصاره آسیب می رسانند.
 •  

قیمت گوانیدین تیوسیانات :

در صورت نیاز به خرید گوانیدین تیوسیانات میتوانید با استفاده از امکانات متنوع قرار داده شده در وبسایت اقدام نموده و در سریعترین زمان ممکن از قیمت گوانیدین تیوسیانات آگاهی یافته و آن را در کمترین فاصله زمانی ، به طرق مختلف در سراسر کشور دریافت نمایید. شایان ذکر است که این مرکز فروش گوانیدین تیوسیانات ، محصولات خود را طبق پروتکل تضمین ذکر شده در صفحه محصول ارائه داده و در خصوص تمامی کالاها در صورت لزوم ، مساله زنجیره دمایی درفرایند ارسال لحاظ خواهد شد .

منابع :

https://www.merckmillipore.com/NL/en/product/Guanidinium-thiocyanate,MDA_CHEM-820613

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/Guanidine-thiocyanate#section=InChI

https://en.wikipedia.org/wiki/Guanidinium_thiocyanate

https://fscimage.fishersci.com/msds/01933.htm

https://www.sigmaaldrich.com/IR/en/product/sigma/g9277

https://www.biobasic.com/guanidine-thiocyanate-4383

https://www.chemicalbook.com/CASEN_593-84-0.htm

https://www.thomassci.com/Blog/_/mpbio-Guanidine-Thiocyanate

https://pol-aura.pl/guanidyny-tiocyjanian-995-593-84-0-p-7048.html

https://www.indiamart.com/proddetail/guanidine-thiocyanate-cas-number-593-84-0-23001869255.html

https://www.polysciences.com/german/guanidine-thiocyanate-45054

https://agscientific.com/blog/2020/05/guanidine-thiocyanate-in-rna-lysis-buffers-and-covid-19-research/

https://www.alfa.com/en/catalog/J65104/

https://agscientific.com/guanidine-thiocyanate-9327.html

https://www.caltagmedsystems.co.uk/pricing_ordering/product_detail.php?CI_ID=1032581&geo_country=Iran

https://www.goldbio.com/product/1285/guanidine-thiocyanate

https://gojirafc.com/guanidine-thiocyanate-landing-page/

 • نام محصول : گوانیدین تیوسیانات
 • دمای نگهداری: دمای اتاق

 • فرم محصول : پودر کریستالی
 • بو : بی بو
 • چگالی : 1.29 g/cm³ (20 °C)
 • نقطه جوش :
 • نقطه ذوب : 118 °C
 • وزن مولکولی : 118.16 g/mol
 • رنگ : سفید
 • انحلال پذیری 1420 گرم در لیتر در دمای 20 درجه سانتی گراد
 • حلالیت : آب -اتیلیک

  به نور حساس است. ناسازگار با اسیدها (تماس گازهای بسیار سمی آزاد می کند)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *