فروشگاه محصولات شیمیایی کالا علم

گوآنیدینیوم کلراید

Guanidinium chloride

گوآنیدینیوم کلراید

بسته بندی های کالا :

25G
100G
250G
500G
1KG
2KG

کدهای محصول :

کد مرک ( MERCK ) :

104220-104219

کد سیگما آلدریچ
(SIGMA - ALDRICH) :

G3272- G4505-50950-50933

خلوص گوآنیدینیوم کلراید :

99.5%

نام های مترادف :

Aminoformamidine hydrochloride

آمینوفرمامیدین هیدروکلراید

Aminomethanamidine hydrochloride

آمینو متان آمیدین هیدروکلراید

Guanidine hydrochloride

گوانیدین هیدروکلراید

ضمانت اصالت کالا

در خصوص تمامی کالاهای ارائه شده توسط کالا علم

ارسال سریع کالا به سراسر کشور

بسته بندی ایمن توسط گروه توزیع کالا علم

حفظ زنجیره سرمایی در فرایند ارسال

استفاده از تجهیزات خنک کننده در صورت لزوم

7 روز ضمانت بازگشت کالا

طبق پروتکل تعریف شده

عبارات کلیدی و راهنما :

فروش گوآنیدینیوم کلراید

قیمت گوآنیدینیوم کلراید

خرید گوآنیدینیوم کلراید

برندهای کالا :

MERCK - شرکت مرک

SIGMA - شرکت سیگما

ALDRICH - شرکت آلدریچ

SUPELCO - شرکت ساپلکو

هندی - چینی - آلمان

دریافت برگه اطلاعات تکمیلی کالا :

گوآنیدینیوم کلرید ((Guanidinium chloride چیست؟

گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید با فرمول شیمیایی (CH₆ClN₃) نوعی کریستال سفید بدون بو است. از آن به عنوان یک واسطه برای دارو ، آفت کش ، رنگ و سایر محصولات ارگانیک استفاده می شود. این ماده خام مهمی برای تولید سولفونامیدها و اسید فولیک است و همچنین می تواند به عنوان عامل آنتی استاتیک برای الیاف مصنوعی استفاده شود.گوانیدینیوم کلرید دارای قابلیت کاهش فعالیت آنزیمی و افزایش حلالیت مولکولهای آبگریز است.

فروش گوآنیدینیوم کلراید مرک :

جهت خرید گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید مرک ، سیگما ، الدریچ ، ساپلکو با خلوص بالا و نیز دریافت قیمت گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید میتوانید از طریق سیستم های تماس با ما اقدام نمایید ، همچنین فروش گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید تولید شرکت های هندی و چینی و کره ای با خلوص بالا در حجم های متنوع توسط این گروه تجاری صورت میپذیرد.بسته بندی و ارسال سدیم فلوراید جهت تمام نقاط کشور توسط این گروه بازرگانی صورت گرفته و از طرق مختلف قابل ارسال میباشد.

 

کلرید گوانیدینیوم یا گوانیدین هیدروکلراید ، که معمولاً به اختصار (GdmCl) و گاهی (GdnHCl) یا (GuHCl) نامیده می شود ، نمک هیدروکلراید گوانیدین است.
گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید یک عامل چائوتروپیک قوی است که برای تغییر رنگ و باز شدن مجدد پروتئین ها مفید است. این داتراتور قوی می تواند پروتئین های نامحلول یا تغییر شکل یافته مانند اجسام احتراق را حل کرده و برای بازیابی پروتئین های پری پلاسمایی مورد استفاده قرار گیرد.به عبارتی کلرید گوانیدینیوم می تواند به عنوان یک خنثی کننده ، پروتئین ها را باز کرده و آنها را به زنجیره های پلی پپتیدی اصلی خود تبدیل می کند.اوره و دیتیوتریتول(DTT)  نیز ممکن است لازم باشد. همچنین از آن در جداسازی RNA برای تجزیه نوکلئوپروتئین به نوکلئیک اسید و گروه پروتئین آن استفاده می شود. گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید یک مهار کننده RNase است.
در غلظت های بالای گوآنیدینیوم کلرید ، پروتئین ها ساختار منظم خود را از دست می دهند و به طور تصادفی پیچیده می شوند ، یعنی هیچ ساختار باقی مانده ای ندارند. همچنین برای افزایش حلالیت مولکولهای آبگریز استفاده می شود. گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید اغلب در غلظت های بالا در هر دو روش تصفیه RNA و پروتئین استفاده می شود. پروتئین های بومی را خنثی می کند و بنابراین RNases و پروتئازها را غیرفعال می کند. این ترکیب اغلب در تصفیه RNA ، به ویژه برای جداسازی mRNA دست نخورده از بافتها یا سلولهای کشت شده استفاده می شود.
گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید یک پایه آلی قوی است که در درجه اول به عنوان یون گوانیدیم در pH فیزیولوژیکی وجود دارد. در ادرار به عنوان یک محصول طبیعی متابولیسم پروتئین یافت می شود. همچنین در تحقیقات آزمایشگاهی به عنوان یک پروتئین دناتوراتور استفاده می شود. گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید باعث آزاد شدن استیل کولین در پی یک ضربه عصبی می شود و عملکرد استیل کولین را روی گیرنده های موسکارینی و نیکوتینی تقویت می کند.همچنین به نظر می رسد سرعت دپلاریزاسیون و دوباره قطبی شدن غشای سلول های عضلانی را کند می کند.

قیمت گوآنیدینیوم کلراید:

در صورت نیاز به خرید گوآنیدینیوم کلراید میتوانید با استفاده از امکانات متنوع قرار داده شده در وبسایت اقدام نموده و در سریعترین زمان ممکن از قیمت گوآنیدینیوم کلراید آگاهی یافته و آن را در کمترین فاصله زمانی ، به طرق مختلف در سراسر کشور دریافت نمایید. شایان ذکر است که این مرکز فروش گوآنیدینیوم کلراید ، محصولات خود را طبق پروتکل تضمین ذکر شده در صفحه محصول ارائه داده و در خصوص تمامی کالاها در صورت لزوم ، مساله زنجیره دمایی درفرایند ارسال لحاظ خواهد شد .

 
گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید ، یک ترکیب قوی قلیایی و محلول در آب ، NHC (NH2) 2 است که در ادرار به عنوان یک محصول طبیعی متابولیسم پروتئین در بدن با اکسیداسیون گوانین تشکیل می شود. گوانیدین دارای گروه ایمین و گروه عملکردی آمینواستال در ساختار کوچک است. آمینواستال (آمینال) گروه عملکردی است که دارای دو گروه آمین متصل به یک اتم کربن یکسان است. ایمین ترکیبی است که شامل گروه دو ظرفیتی = NH با یک گروه غیر اسیدی دو ظرفیتی ، به عنوان R-HC = NH است. توسط واکنشهای متراکم آلدئیدها یا کتونها با آمونیاک (یا آمین ها) تولید می شود. Imino یک پیشوند است که نشان دهنده حضور گروه دو ظرفیتی = NH متصل به رادیکالهای غیر اسیدی است. Imine می تواند برای تهیه آمین های مربوطه کاهش و هیدرولیز شود. ایمین در واکنش دیلز-آلدر ، واکنش پوواروف ، واکنش آزا-بایلیس-هیلمن و واکنش اشویلر-کلارک نقش دارد. در صنعت ، گوآنیدین ، ​​حاوی نیتروژن ها و پیوند جامد N = C و مشتقات اصلاح شده آن ، واسطه های متنوعی هستند که در ساخت پلاستیک ها ، رزین ها ، مواد شیمیایی لاستیکی ، نیتروگوانیدین ها (مواد منفجره) ، مواد شیمیایی عکس ، قارچ کش ها و ضد عفونی کننده ها استفاده می شوند. همچنین دارای کاربرد بیوتکنولوژیکی جداسازی پروتئین ، تصفیه و به عنوان یک پروتئین خنثی کننده است. برای جلوگیری از آسیب خوردگی می توان از آن به عنوان یک اکسیژن گیر استفاده کرد. از این ماده به عنوان جزء پیشران موشک استفاده می شود زیرا هنگام سوختن مقدار زیادی گرما تولید می کند.
پترونکین (1927 ، 1928) اولین کسی بود که اتصال (GndCl) به ژلاتین و مخلوطی از پروتئین حرارتی تغییر یافته از عصاره مغز را مطالعه کرد. با این حال ، به نظر می رسد گرینشتاین (1938 ، 1939) اولین فردی بود که به دنبال آزادسازی گروه های سولفیدریل در بیضی شکل و تعداد کمی پروتئین دیگر به عنوان تابعی از غلظت نمک ، عمل داتوراسیون بالای گوانیدینیوم هالیدها و تیوسیانات ها را کشف کرد.

برنامه های کاربردی گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید:

گوانیدینیوم کلرید یا گوآنیدینیوم کلراید برای تصفیه پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک استفاده می شود. می توان از آن به عنوان دارو ، سنتز ارگانیک واسطه و در رنگ ها استفاده کرد. این ماده به عنوان یک واسطه در تهیه سولفادیازین عمل می کند ، که یک ماده اولیه مهم برای سولفامتیل دیازین ، سولفامتازین و اسید فولیک است. از آن در سنتز 2-آمینو پیریمیدین ، ​​2- آمینو -6-متیل پیریمیدین و 2-آمینه -4،6-دی متیل پیریمیدین استفاده می شود. همچنین در جداسازی RNA برای تجزیه نوکلئوپروتئین ها و مهار RNase استفاده می شود.

 

 • نام محصول : گوآنیدینیوم کلرید
 • دمای نگهداری: دمای اتاق

 • فرم محصول : پودر کریستالی
 • بو : بی بو
 • چگالی : 1.344 g/cm³ (25 °C)
 • نقطه جوش :
 • نقطه ذوب : 185 °C
 • وزن مولکولی : 95.54 g/mol
 • رنگ : سفید تا کمی زرد
 • انحلال پذیری 2150گرم در لیتر.
 • حلالیت : آب -اتیلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *